projekt: Widawscy Studio Architektury, D58 DOM W MIKOŁOWIE

Wyniki konkursu

Łazienka

Wyniki konkursu / 15 lutego 2016 WIEMY JUŻ WSZYSTKO! Jury ogłosiło zwycięzców ostatniego już etapu Konkursu FoorniFEST w kategorii „Łazienka”.

Laureatką głównej nagrody jest Katarzyna Francug z Pracowni Kaffka za realizację „Sypialnia ze szczyptą romantyzmu”. Tytuł może nieco mylić, biorąc pod uwagę kategorię, jednak w tym projekcie łazienka jest jednym z jego ważnych elementów. Jury doceniło właśnie tę spójność z częścią sypialną, uzyskane płynne przejście z jednego wnętrza w drugie, a także zwróciło uwagę na nutę artyzmu połączoną z nutą romantyzmu, umiejętne manewrowanie stylami oraz wyczucie w doborze kolorystyki i poszczególnych detali. Całość dała wspaniały, klimatyczny efekt godny pierwszego miejsca w konkursie. Wyróżnienie wędruje do pracowni LIMETA za realizację „Łazienka”. W tym projekcie mamy do czynienia z bardzo ciekawą grą iluzji, powiększającą przestrzeń, co jest nietypowym, lecz pożądanym rozwiązaniem w małym apartamencie o powierzchni zaledwie 49m2. Jasna paleta barw złamana ciemną grafiką dodaje całości dobrego smaku. Gratulujemy Zwycięzcom i dziękujemy wszystkim projektantom za udział w naszej V edycji Konkursu FoorniFEST.

Z przyjemnością publikujemy również realizacje wysoko ocenione przez jury: Widawscy Studio Architektury (projekty: D47 ŁAZIENKA Z WITRAŻEM i D83 STRYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM), Jacek Tryc - wnętrza (ŁAZIENKA W SOPOCIE), Superpozycja Architekci (ŁAZIENKA W KATOWICACH 02), FORMATIV (ŁAZIENKA 02 – DOM W GDYNI 2015), Stabrawa (ŁAZIENKA NA PODDASZU) Studio Projekt (projekty: ŁAZIENKA W SZAROŚCIACH W PIÓRKOWIE i ŁAZIENKA W SZAROŚCIACH), GOOD TIME Anna Gęsicka (ŁAZIENKA BARCELONA W PIGUŁCE)

Zdjęcia zwycięskiej ralizacji możęcie zobaczyć tu