FOORNI

Foorni w liczbach

22 000 produktów
6 700 wyselekcjonowanych inspiracji
2 200 zarejestrowanych użytkowników

DLA ARCHITEKTÓW /

Foorni.pl to idealne narzędzie dla osób kreatywnych, poszukujących wiedzy i inspiracji, które zawodowo zajmują się projektowaniem, urządzeniem, remontem domów, mieszkań, rezydencji oraz wnętrz publicznych. Na podstronie INSPIRACJE prezentujemy polskie i zagraniczne realizacje obiektów prywatnych oraz publicznych. Zachęcamy również do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu naszej platformy: załóż konto, zamieszczaj zdjęcia (inspiracje) zrealizowanych przez Ciebie projektów. Z myślą o Tobie oraz inwestorach podejmujących decyzje zakupowe stworzyliśmy podstronę PRODUKTY, zawierającą szeroką, stale aktualizowaną ofertę rynkową.


DLA PRODUCENTÓW /

Foorni.pl gwarantuje użytkownikom zainteresowanym produktami z branży wyposażenia wnętrz szybki dostęp do wartościowego kontentu. W naszym katalogu PRODUKTÓW lub INSPIRACJI z przyjemnością zaprezentujemy również Twoją markę. Do Twojej dyspozycji mamy również media społecznościowe Foorni – pomaga urządzać, Foorni – Wnętrza Publiczne. Zapraszamy do współpracy.


DLA SKLEPÓW /

Platformę Foorni.pl odwiedzają architekci i projektanci, pasjonaci oraz użytkownicy poszukujący produktów do urządzenia swoich domów i mieszkań. Jeśli chcesz, aby asortyment Twojego sklepu poznała, a następnie kupiła skupiona wokół Foorni społeczność – zapraszamy do współpracy. Jak ją nawiązać? Napisz do nas, na adres biuro@foorni.pl, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę.