POZOSTAŁE ZDJĘCIA / ŚRÓDZIEMNOMORSKI KLIMAT
PODOBNE ARANŻACJE:

ŚRÓDZIEMNOMORSKI KLIMAT

Stonowana baza przyprawiona szczyptą barwnego akcentu to obecnie jeden z najmodniejszych trendów aranżacyjnych. Daje mnóstwo możliwości – w tym kreowania nieoczywistych zestawień kolorystycznych i wyrazistych motywów. Oto eklektyczne w stylistyce wnętrze, utrzymane w klimacie letnich wakacji w środku słonecznego, cytrynowego gaju.

Niespełna 60 metrów kwadratowych, a na nich przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka i hol – zaprojektowane dla nowej właścicielki, która planuje wynajęcie jednego z pokojów. Ze znalezieniem współmieszkańca raczej problemu mieć nie będzie – unikatowa aranżacja, ciepła atmosfera oraz zauważalna funkcjonalność to połączenie, któremu trudno się oprzeć.

Mieszkanie ma bardzo przemyślany układ pomieszczeń i zachowane odpowiednie proporcje. Jego aranżacja nie wymagała praktycznie żadnych zmian deweloperskich. Bezproblemowo pomieściło wszystkie strefy oraz elementy wynikające z trybu życia oraz upodobań właścicielki. Jako bazę przyjęto klasyczną stylistykę, w której w unikatowy sposób połączono elementy retro oraz urban jungle. Najlepiej wybrzmiewa to trio w salonie, gdzie klasyczna kanapa i meble w tonacji drewna współgrają z fotelem uszakiem, miękką linią lodówki w stylu lat 60-tych oraz niepowtarzalną tapetą z egzotycznym motywem roślinnym. Odważne zestawienie różnych tonacji zieleni wydziela strefy przestrzeni dziennej – salon, kuchnię i jadalnię, które przyprawiono kroplami soczystej cytryny i czarnymi detalami – armaturą czy oprawami oświetleniowymi.

Te same, ciepłe zestawienia wykorzystano w sypialni oraz łazience. W pierwszej, łączącej miejsce do odpoczynku i pracy, dorzucono miękkie szarości, a w drugiej – ciepłe, ziemiste beże. Przestrzeń jest elegancka i funkcjonalna, stanowiąc jednocześnie przykład nieszablonowego łączenia kolorów i stylów w przyciągający, orzeźwiający, pełen smaków mix.