POZOSTAŁE ZDJĘCIA / Hotel ibis Styles we Lwowie
PODOBNE ARANŻACJE:

Pokój hotelowy

Projekt aranżacji 75 pokoi, apartamentów, łazienek, korytarzy, klatek schodowych oraz przestrzeni ogólnodostępnych, w tym lobby, recepcji, strefy zabaw dla dzieci i kącika internetowego. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z wymogami i standardami operatora sieci hotelowej ibis Styles. Dopasowano się do najważniejszego wyróżnika brandu – nowoczesnego wzornictwa, pozytywnej atmosfery i nawiązań do miasta, w którym znajduje się hotel.
Niepowtarzalny charakter został podkreślony poprzez starannie dobrane elementy wystroju wnętrz. Dominującym motywem w hotelowych przestrzeniach są elementy nowoczesnej interpretacji
ukraińskiego haftu krzyżykowego. Pojawia się on na ściennych fototapetach, wzorze wykładzin i niestandardowym układzie płytek w łazienkach. W nowoczesnej interpretacji użyto go również w identyfikacji wizualnej i systemie nawigacji hotelu. W projekcie użyto charakterystycznych dla marki ibis Styles żywych barw, wyeksponowanych na delikatnym, białym tle. Elementy z jasnego drewna oraz nowoczesne formy lamp, lad recepcyjnych i mebli nadają wnętrzu świeży, energetyczny charakter. Dodatkowo, na każdym z 8 pięter obiektu można znaleźć graficzne nawiązania do życia codziennego Lwowa: sieć trakcji tramwajowych, stylizowaną miejską ławkę i latarnię, drogowskaz z nazwami ulic, wzór bruku Starego Rynku, rower a także sylwetkę lwa – symbolu miasta.