POZOSTAŁE ZDJĘCIA / NATURALNA SWOBODA
PODOBNE ARANŻACJE:
tagi / drewno

NATURALNA SWOBODA

Wnętrze Naturalna Swoboda, zlokalizowane w inwestycji Cordia Group: Wilania, Wiktoria i Wioletta, ma prawie 80 metrową przestrzeń. Znajdują się w nim 3 pokoje oraz 2 łazienki – to w pełni gotowa do zakupu i zamieszkania nieruchomość. Klient od ręki może stać się właścicielem prezentowanego mieszkania wraz z przygotowaną aranżacją lub zakupić inny lokal w tej inwestycji, z tym wykończeniem.

Eleganckie, naturalnie przytulne, a przede wszystkim – idealne dla rodziny. Podstawą nieszablonowej aranżacji są bazowe elementy wykończenia, zrealizowane z wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Podłogi z paneli laminowanych, stonowane płytki ścienne w kuchni czy łazience, elegancka stolarka otworowa, ceramika oraz armatura to komponenty ponadczasowej i uniwersalnej stylistyki w nowoczesnym, nieszablonowym ujęciu.

Przestrzeń dzienna jest w pełni umeblowana. W kuchni znajduje się zabudowa kuchenna wyposażona w sprzęty AGD. Jadalnia z dużym stołem i wygodna strefa wypoczynkowa zostały przewidziane z myślą o rodzinie, która może zamieszkać w takim wnętrzu. W aranżacji została zastosowana spokojna kolorystyka. Bazuje ona na barwach ziemi, takich jak stonowana zieleń, beż i szarości. Motyw drewna i proste formy pozostawiają przyszłym mieszkańcom swobodę do uzupełnienia wnętrza dekoracjami oddającymi ich charakter.

Główna sypialnia jest umeblowana w stylistyce nawiązującej do strefy dziennej. Zastosowana kolorystyka sprzyja relaksowi i wyciszeniu. W mniejszym pokoju zostało zrealizowane jedynie wykończenie. Wykonaliśmy wszystkie brudne prace – zostały zamontowane podłogi, listwy przypodłogowe, pomalowane ściany oraz zamontowane oświetlenie. O jego przeznaczeniu będą mogli zadecydować przyszli mieszkańcy, wstawiając na przykład meble dziecięce lub urządzając domowe biuro.

Meble, oświetlenie i dekoracje w zaproponowanej aranżacji umożliwiają uzyskanie pełnowymiarowego efektu komfortu i elegancji, uzupełnionego o przemyślane rozwiązania funkcjonalne. Tak urządzone mieszkanie w pełni wykorzystuje potencjał przestrzeni, a przyszłym nabywcom pozwoli zamieszkać w nowym wnętrzu tuż po zakupie nieruchomości.