POZOSTAŁE ZDJĘCIA / Dwa poziomy
PODOBNE ARANŻACJE:
kolor /
kategoria / Hol
styl / nowoczesny

Dwa poziomy

Cechami charakterystycznymi dwupoziomowego apartamentu o powierzchni ok. 94 m2 są utrzymane w jasnych tonacjach ściany, drewniane, malowane na biało podłogi oraz oryginalne, zachowane elementy budynku.
Na parterze znajduje się łazienka oraz salon, pełniący rolę pokoju dziennego, TV-roomu, pokoju do pracy lub gościnnego. Łazienka została wyposażona w kabinę oraz narożną wannę z hydromasażem. Podłogę zwieńczył jasnoszary gres (ułożony na ogrzewaniu podłogowym). Jego barwę podkreśla biel płytek-cegiełek, po sufit wypełniających ścianę.
Czarne kute schody prowadzą na piętro, na którym urządzono salon, jadalnię, kuchnię, toaletę oraz sypialnię. Na tym poziomie znajdują się oryginalne elementy konstrukcyjne: stolarka drzwiowa, listwy oraz nieosłonięte tynkiem mury.
Kuchnia stanowi prawdziwe serce domu. Można się do niej dostać z salonu, jadalni oraz sypialni. Kremowa zabudowa kuchenna, zwieńczona została blatem wykonanym z drewna dębowego. Ścianę powyżej blatu wyłożono melanżową mozaiką utrzymaną w odcieniach szarości. Z kolorem mebli korespondują płytki podłogowe o nierównych krawędziach. Duża przestrzeń do wspólnego spożywania posiłków powstała dzięki usunięciu ściany między jadalnią a salonem, może w niej przebywać jednocześnie nawet dość liczna rodzina. Za jadalnią znajduje się przestronna i cicha sypialnia. Jej ogromnym atutem są dwa duże, południowe okna. W celu ocieplenia klimatu wnętrza, na ścianach zagościły beżowe tony. Źródło: Alvhem Mäkleri & Interiör