dowiedz się więcej

Szczegóły konkursu

Organizatorem konkursu jest marka Barlinek - producent podłóg drewnianych oraz platforma Foorni.pl. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych koncepcji wykorzystania produktów marki Barlinek w projektowanym wnętrzu. Bogaty asortyment marki stwarza ku temu wyjątkowe możliwości, a wyzwanie jest tym ciekawsze, że projekt dotyczy małej powierzchni do 60m2. Szukamy takich sposobów zastosowania deski Barlineckiej, które będą nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale też oryginalną, autorską wizją. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody i promocyjne wsparcie.

Nagrody i promocja zwycięskich prac

Nagrodami w konkursie są produkty marki Barlinek do realizacji zwycięskiej koncepcji wnętrza, profesjonalna sesja zdjęciowa zrealizowanego projektu a także dwa inteligentne notatniki Bamboo Spark. Zwycięskie i wyróżnione prace oraz ich autorzy będą też promowani w platformie Foorni.pl oraz przez firmę Barlinek.

Brief

Zadaniem Uczestników konkursu jest opracowanie projektów wnętrza o powierzchni nie większej niż 60m2. W projektach należy uwzględnić użycie produktów z oferty firmy Barlinek. Projekt może dotyczyć wnętrza mieszkalnego lub też przestrzeni publicznej.

Terminy konkursu

19.10.2016 - start konkursu
31.01.2017 godz. 12.00 - zgłaszanie prac konkursowych
17.02.2017 - ogłoszenie wyników

Szczegóły znajdziecie w regulaminie

O marce


Barlinek


Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 9 mln m2 rocznie. Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.

Sprzedaż podłóg prowadzona jest do 55 krajów na 5 kontynentach. Znajdują one zastosowanie nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej – biurach, hotelach, galeriach handlowych i sklepach, kinach, teatrach, muzeach itd.www.barlinek.com.pl zobacz produkty

Jury konkursuDorota Karbowska-Zawadzka

Dorota Karbowska-Zawadzka

Barlinek

Dyrektor Marketingu firmy Barlinek. Odpowiada za kreowanie marki na rynkach europejskich oraz w Rosji i Rumunii. Znajomość aktualnych trendów w zakresie designu i aranżacji wnętrz łączy z wiedzą na temat gustów i preferencji konsumentów w poszczególnych krajach. Miłośniczka drewna, pięknych form i kreatywnych rozwiązań.

Bartłomiej Borowiec

Bartłomiej Borowiec

Barlinek

Dyrektor Sprzedaży Grupy Barlinek SA. zarządzający sprzedażą w 50 krajach na całym świecie. Bogate doświadczenie w negocjacjach zdobył współpracując z rynkami budowlanymi. Zaangażowany w rozwój strategii sprzedaży marki Barlinek SA i odpowiedzialny za ponad 100 osobowy zespół.

Magdalena Szczepaniak

Magdalena Szczepaniak

Barlinek

Realizuje działania w ramach Barlinek Institute of Design, platformy współpracy na linii producent-projektant. Wszystkie prowadzone przez nią aktywności, od zawsze są mocno ukierunkowane na surowiec jakim jest drewno. Nudę akceptuje tylko w domowym zaciszu, nigdy w pracy.

Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska

Foorni.pl

Współtwórczyni platformy foorni.pl., od ponad 16 lat związana z branża wnętrzarską. Pasjonatka architektury, designu i sztuki użytkowej. Miłośniczka prostych form. W aranżacji przestrzeni ceni kreatywność i funkcjonalność.Weź udziałW konkursie mogą wziąć udział architekci, projektanci wnętrz, studenci wydziałów architektury oraz kierunków artystycznych.

Aby wziąć udział w konkursie powinieneś mieć założony profil w serwisie Foorni.pl. Jeśli jeszcze go nie masz, zarejestruj się tutaj. Pamiętaj, by oznaczyć je jako konto profesjonalne (projektant, architekt). Potrwa to tylko chwilę!

Do swojego profilu dodaj materiały, które chcesz zgłosić w konkursie. Do konkursu możesz zgłosić prace tylko z własnego portfolio.

Aby zgłosić pracę w konkursie zaloguj się do swojego profilu w Foorni.pl, dodaj pracę i kliknij „dodaj projekt do konkursu”

Dodaj projektDo wygrania:

podłoga z najnowszej kolekcji i profesjonalna sesja zdjęciowa twoja realizacja dołączy do materiałów promocyjnych marki Barlinek

dodatkowo zwycięska i wyróżniona praca otrzyma wacom bamboo spark pocket
Wyniki konkursu

Nagroda główna

Karolina Broszkiewicz

Nagroda główna

Wyróżnienie

Nagroda dodatkowa: rabat na produkty z oferty marki Barlinek do realizacji wyróżnionego wnętrza, profesjonalna sesja zdjęciowa zrealizowanego wnętrza

Anna Maria Sokołowska

Wyróżnienie

Docenione Projekty

Nagroda: zegarek WOODLANS, rabat na produkty z oferty marki Barlinek do realizacji docenionego wnętrza, profesjonalna sesja zdjęciowa zrealizowanego wnętrza

Aranżacja wnętrza domu w Konarzynkach (Marta Szlachta)
Mieszkanie prywatne przy ul. Biały kamień 1 Warszawa (Urszula Wołukanis)
Mini 37 (MAKA Studio)
Sypialnia Gold Green (Aleksandra Czajka)
Adapracja poddasza_btm (Be3design)
Salon z kominkiem (Mojmir Design)
Partnerzy konkursu:


Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska
+48 606 943 600

k.pawlowska@foorni.pl