Organizator konkursu:

Partnerzy:

Szczegóły konkursu

Temat konkursu to „Funkcjonalna i innowacyjna kuchnia dla kreatywnych”, zatem zadaniem dla uczestników jest zaprojektowanie funkcjonalnej, innowacyjnej kuchni spełniającej oczekiwania młodych, kreatywnych osób. Konkurs adresujemy jest do designerów, architektów, projektantów wnętrz, studentów wydziałów architektury i wydziałów artystycznych.

Nagrody i promocja zwycięskich prac

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę rzeczową oraz możliwość odbycia tygodniowego stażu (dla jednej lub dwóch osób) w fabryce Snaidero. Nagrodę rzeczowe otrzyma też laureat przyznanego wyróżnienia.

Ponadto zwycięski projekt konkursowy zostanie faktycznie zrealizowany i może zostać dołączony do oferty producenta mebli kuchennych- światowej marki Snaidero. Tym samym autor nagrodzonego projektu dołączy do grona czołowych projektantów współpracujących z marką Snaidero, jak np. Paolo Pininfarina.

Zwycięski projekt zostanie po wykonaniu zaprezentowany architektom, projektantom wnętrz i blogerom kulinarnym podczas branżowego eventu w Białymstoku pod hasłem „Testowanie kuchni”.

Brief

Nadsyłane prace konkursowe powinny uwzględniać:

wymiary powierzchni kuchni do zagospodarowania - 20m2 (5 x 4m2) oraz rzut wnętrza (do pobrania)
zastosowanie produktów partnerów konkursu: Pfleiderer i Siemens
innowacyjne rozwiązania
optymalny przebieg pracy
optymalne wykorzystanie przestrzeni
gwarancję wysokiego komfortu
wysoki poziom estetyki

Terminy konkursu

2.06 2014 - start konkursu
14.07. 2014, godz. 12.00 - zgłaszanie prac konkursowych
do 25.07.2014 - ogłoszenie wyników


Szczegóły znajdziecie w Regulaminie i wymaganiach konkursowych.Grupa PFLEIDERER Grajewo S.A.

ul. Wiórowa 1
19-203 Grajewo
tel. +48 86 272 96 00
fax +48 86 272 39 83

Grupa Pfleiderer Grajewo jest wiodącym na polskim rynku producentem materiałów drewnopochodnych, oferującym komplementarne rozwiązania dla branży meblowej i wnętrzarskiej. Płyty meblowe, blaty kuchenne oraz laminaty HPL firmy Pfleiderer wyróżniają się doskonałym wzornictwem, oryginalnymi fakturami powierzchni, unikalną na rynku spójnością wzorniczą i doskonałymi walorami użytkowymi.

www.pfleiderer.pl Zobacz produkty


BSH Sprzet Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 18
02-222 Warszawa
Tel.: +48 (22) 5727 600
Fax: +48 (22) 5726 600

Siemens to marka, która inspiruje i zachwyca. Od ponad 160 lat nie tylko jednoznacznie kojarzy się ze znakomitymi osiągnięciami technologicznymi, ale także z takimi cechami jak innowacyjność, perfekcja i ponadczasowy design. Marka Siemens oferuje sprzęt AGD bogaty w zadziwiające innowacje, przeznaczony dla osób prowadzących aktywny styl życia i wciąż poszukujących nowych wrażeń. Siemens. The future moving in.

www.siemens-home.pl Zobacz produkty

Jury Konkursu

Małgorzata BarańskaPfleiderer Grajewo S.A.

Dyrektor marketingu firmy Pfleiderer Grajewo S.A. W ciągu niecałych 2 lat stworzyła spójny wizerunek marki Pfleiderer. Z powodzeniem realizuje nową strategię komunikacji i zmienia wizerunek firmy. Wzmacnia portfolio produktowe, pod jej nadzorem zbudowana została nowa kolekcja blatów i płyty laminowanej. Z jej inicjatywy Pfleiderer angażuje się w wiele przedsięwzięć związanych z obszarami designu i architektury. Wcześniej związana m. in. z branżą budowlaną, z wykształcenia jest psychologiem. Czas wolny lubi spędzać aktywnie: na rowerze lub górskich wędrówkach.

Karina PaulSiemens

Absolwentka Finansów Międzynarodowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 3 lat związana z marką Siemens. W produktach Siemensa pociągają ją przepiękne, opływowe linie, ponadczasowy design i zaawansowana technologia. W projektach ceni sobie przede wszystkich funkcjonalność i świeżość pomysłu, jako że „de gustibus non disputandum est”.

Agnieszka Kudraszowfoorni.pl

Absolwentka architektury na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Właścicilka platformy foorni.pl oraz współtwórczyni, współwłaścicielka i od trzynastu (szczęśliwych!) lat- Managing Director agencji interaktywnej Infinity Group. Pasjonatka architektury, wnętrzarstwa i sztuki. W designie od funcjonalności woli estetykę, docenia odwagę i łamanie schematów. Entuzjastka nowych technologii, kreatywnej edukacji i działalności NGO.

Rino SnaideroSnaidero

Absolwent europejskiej szkoły biznesowej ESCP Europe na kierunku Masters in Management (zarządzanie).Należy do rodziny Snaidero, właściciela światowej marki włoskich mebli kuchennych. Interesuje się designem i lifestylem. W projektach ceni sobie przede wszystkim funkcjonalność, innowacyjne rozwiązania przestrzeni oraz podążanie za nowymi trendami.

Mieczysław KostroWióR

Od 23 lat prowadzi własną firmę „WióR”- hurtownię artykułów do produkcji mebli. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wie, że w aranżacji kuchni przede wszystkim liczy się ergonomia, perfekcja i design.

Nagroda główna

Nagroda główna: tygodniowy staż (dla jednej lub dwóch osób) we włoskiej fabryce mebli kuchennych SNAIDERO,


oraz zestaw dwóch walizek podróżnych firmy Samsonite o łącznej wartości 3 200 zł.

Wyróżnienie

Wyróżniony projekt otrzyma wysokiej jakości ekspres do kawy marki Siemens o wartości 8 000 złWyniki konkursu:

Nagroda główna - Sylwia Gieruszyńska

Sylwia Gieruszyńska

Wyróżnienie - Mateusz Warzecha

Mateusz Warzecha
Gratulujemy Zwycięzcom!

Zobacz realizację zwycięskiej kuchni

Partnerzy konkursu:


Kontakt
KATARZYNA PAWŁOWSKA

k.pawlowska@foorni.pl
nr: +48 606 943 600